Zrób to sama, czyli hybryda w domowych warunkach

Zrób to sama, czyli hybryda w domowych warunkach

Masz świadomość, że kobiety same robią manicure hybrydowe. Myślisz sobie, że szkoda pieniędzy na wizyty u kosmetyczki i chciałabyś zdobyć wiedzę, w jaki sposób możesz sama w domu zająć się swoimi paznokciami. Tutaj znajdziesz odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie etapy, zacząwszy od zakupienia niezbędnych urządzeń po gotowe paznokcie. Dowiesz się, co jest ci potrzebne od zaraz, żeby móc tworzyć rewelacyjne wzory.

Zakupy niezbędne do wykonania manicure 

Żeby wykonać manicure hybrydowy, potrzebujesz zaopatrzyć się w parę niezbędnych narzędzi. Nie jest to duża inwestycja, a z pewnością się opłaca. Przede wszystkim powinnaś zakupić lampę UV. Możesz wybrać spośród małych, przenośnych lamp albo większych i fachowych. Istotne jest, żebyś na początku posiadała chociaż jedną. Oprócz tego niezbędne Ci będą lakiery hybrydowe. Na start wybierz parę swoich ulubionych kolorów, w których czujesz się najlepiej i z jakich będziesz w większości wypadków korzystać. Kluczowym elementem manicure hybrydowego są baza oraz top. To dzięki nim hybrydy są prawidłowo utwardzone oraz trzymają się na paznokciach dłużej aniżeli pospolite lakiery. Nabywając top, możesz zdecydować się na opcję z połyskiem lub matową, zależnie od tego, w jakiej czujesz się bardziej komfortowo. Nie zapomnij także o zakupie acetonu, a także cleanera (odtłuszczacza), które służą do oczyszczania paznokci oraz znajdujących się na nich substancji. Wszystkie te rzeczy zdołasz zdobyć osobno albo w zestawie, zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Proces tworzenia hybrydy krok po kroku

Gdy masz już wszystkie niezbędne zakupy, pora zacząć wykonywanie manicure hybrydowego. Przed rozpoczęciem, oczyść swoje paznokcie oraz wypiłuj je tak, ażeby osiągnąć wybrany przez siebie kształt i zmatowić płytkę paznokcia. Następnym krokiem jest nałożenie jednej warstwy lakieru bazowego i włożenie paznokci pod lampę, w celu jego utwardzenia. Staraj się nakładać bazę delikatnie, by manicure nie wyszedł nazbyt gruby lub odstający. Później, zależnie od tego, które posiadasz lakiery, nałóż jedną, bądź dwie warstwy koloru. Jeśli posiada on dobre krycie, wystarczy jedna warstwa. Po nałożeniu lakieru po raz drugi użyj lampy UV. Przedostatnim etapem jest wykorzystanie topu, który utwardzi paznokcie oraz pozwoli uzyskać efekt połysku albo matu. Po wyciągnięciu paznokci spod lampy spłucz klejącą powłokę odtłuszczaczem i skończone! Możesz radować się swoim manicure hybrydowym!

Błędy związane z manicure hybrydowym 

Niektóre Panie boją się konsekwencji złego wykonywania manicure hybrydowego i z tego powodu udają się do kosmetyczki. Nie wierzą w to, że same mogą robić paznokcie bez szkody. Hybryda jest łatwa do samodzielnego malowania, trzeba jedynie pamiętać o kilku rzeczach, które nie należy robić. Przede wszystkim nie należy nakładać lakieru na zniszczoną płytkę. Może to skutkować jeszcze większymi problemami. Następną rzeczą jest jakość lakieru, lepiej kupić jeden droższy, ale sprawdzony. Standardowym błędem, nie tylko popełnianym przez Panie w domu, jest skrobanie paznokcia ze starego lakieru lub używanie do tego nieodpowiednich przyrządów. Stary lakier usuwamy acetonem i patyczkiem do tego przeznaczonym. To pozwoli na bezpieczny manicure hybrydowy w domu.

Informacje
Dodany przez użytkownika: Dominika Kowalska
Oceń
Ocena: brak
Liczba ocen: 0
Tagi artykułu
Więcej od Dominika Kowalska
Zrób to sama, czyli hybryda w domowych warunkach
Komentarze: 0
Ocena: brak
Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Artykuły w kategorii Moda i uroda
Makijaż, a typ urody — dobór kolorów
Komentarze: 0
Ocena: brak
Masz świadomość, że kobiety same robią manicure hybrydowe. Myślisz sobie, że szkoda pieniędzy na wizyty u kosmetyczki i chciałabyś zdobyć wiedzę, w jaki sposób możesz sama w domu zająć się swoimi paznokciami. Tutaj znajdziesz odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie etapy, zacząwszy od zakupienia niezbędnych urządzeń po gotowe paznokcie. Dowiesz się, co jest ci potrzebne od zaraz, żeby móc tworzyć rewelacyjne wzory.Zakupy niezbędne do wykonania manicure Żeby wykonać manicure hybrydowy, potrzebujesz zaopatrzyć się w parę niezbędnych narzędzi. Nie jest to duża inwestycja, a z pewnością się opłaca. Przede wszystkim powinnaś zakupić lampę UV. Możesz wybrać spośród małych, przenośnych lamp albo większych i fachowych. Istotne jest, żebyś na początku posiadała chociaż jedną. Oprócz tego niezbędne Ci będą lakiery hybrydowe. Na start wybierz parę sw...